اين اختيار صفحه ي اصلي را همانند اول خواهد كرد ، تمام ابزارك ها و تنظيمات به حالت اول باز خواهند گشت.

ريست

اعلام شرایط پرداخت وام به بازنشستگان کشوری ‌

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از اعطای وام ودیعه مسکن به حداکثر ۶۰ هزار نفر از بازنشستگان تا پایان سال جاری خبر داد.

ایراندخت عطاریان  ، رقم پرداختی وام به هر بازنشسته را یک تا سه میلیون تومان عنوان و اضافه کرد: پرداخت وام ضروری بر اساس امتیازهایی مانند میزان حقوق بازنشستگی، سنوات بازنشستگی و سن متقاضی تعیین و انجام خواهد شد.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان این که از ابتدای امسال تاکنون ۱۲هزار نفر از بازنشستگان از وام ودیعه مسکن برخوردار شدند، گفت: بازنشستگان برای دریافت وام ودیعه مسکن می‌توانند طی ماه‌های باقی‌مانده از سال، نسبت به ثبت‌نام و دریافت ودیعه مسکن اقدام کنند.
عطاریان در ادامه به پرداخت «وام ضروری» به بازنشستگان و موظفان نیز اشاره و اضافه کرد: رقم این وام ۵۰۰ هزار تا یک میلیون تومان و بازپرداخت آن به صورت اقساط ۳۶ ماهه با کارمزد ۱۲ درصد خواهد بود.
وی با اشاره به آغاز ثبت نام تقاضای وام ضروری در سایت صندوق بازنشستگی کشوری به آدرس
www.cspfiran.com از دهم آذر ماه جاری، خاطرنشان کرد: با توجه به میزان اعتبار پیش‌بینی شده برای این امر، بازنشستگان تا سقف ۶۰ هزار نفر می‌توانند از این وام نیز برخوردار شوند.
به گفته عطاریان، اولویت برخورداری از این وام با متقاضیانی است که تاکنون از وام ضروری استفاده نکرده باشند.

۳ نظر

 1. حسین اوسطی می‌گه:

  با سلام
  اینجانب حسین اوسطی. مدت یک سال است که از اداره آموزش و پرورش بازنشسته شده ام و تا کنون درخواست وام بازنشستگی نداده ام. با توجه به این که نتایج وام ضروری صندوق بازنشستگی اعلام شده است. آیا هنوز هم فرصتی هست تا این جانب برای درخواست وام اقدام نمایم؟
  لطفا اینجانب را راهنمایی بفرمایید
  با تشکر

  . شماره دفتر کل: ۱۴۷۰۷۰۳۳۶

 2. مریم می‌گه:

  باسلام

  راهنمایی برای نحوه ثبت نام برای وام بازنشستگان کشوری

 3. منیرالسادت ابراهیمی روشن می‌گه:

  با سلام اینجانبه کارمند بازنشسته سازمان اموزش وفنی حرفهای استان تهران راهنمایی میخوام در ارتباط با وام ودیعه مسکن لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون

نظر دهيدPage optimized by WP Minify WordPress Plugin