اين اختيار صفحه ي اصلي را همانند اول خواهد كرد ، تمام ابزارك ها و تنظيمات به حالت اول باز خواهند گشت.

ريست

قرعه کشی پرداخت وام ضروری بازنشستگان ۱۵ دی برگزار می شود

ایراندخت عطاریان افزود: با توجه به اتمام مهلت ثبت نام متقاضیان وام ضروری بازنشستگان که از ۱۰ آذرماه آغاز و تا روز ۱۰ دی ماه ادامه داشت حدود ۸۳ هزار بازنشسته و وظیفه بگیر فرم درخواست وام را از طریق سایت صندوق بازنشستگی کشوری تکمیل کرده اند که از طریق قرعه کشی برندگان نهایی مشخص می شود.

وی افزود: مراسم قرعه کشی روز ۱۵ دی ماه با حضورجمعی از مدیران صندوق و مسئولان کانونهای بازنشستگی برگزار و حائزین شرایط دریافت وام ضروری تا سقف ۶۰ هزار نفر مشخص می شود.

به گفته عطاریان، نتایج این قرعه کشی از طریق ارسال پیامک به بازنشستگان و وظیفه بگیران ذینفع اعلام می شود.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری تاکید کرد: این وام که مبلغ آن بین ۵۰۰ هزار تا یک میلیون تومان است در قالب اقساط ۳۶ ماهه و با سود کارمزد ۱۲درصد به بازنشستگان ارایه می شود.

عطاریان پرداخت وام ضروری را یکی از خدمات ارایه شده صندوق بازنشستگی کشوری به بازنشستگان اعلام کرد و اظهارداشت: این صندوق تلاش دارد تا با ارایه تسهیلات رفاهی همچون پرداخت وام ضروری با سود کم، بخشی از مشکلات اقتصادی بازنشستگان را مرتفع کند.

۶ نظر

 1. كاظم صفايي می‌گه:

   نظر من این است که  می بایست   این وام به  کسانی که نیاز مبرم داشتند تعلق  بگیرد  مثل اینجانب که برای جهیزیه ی دخترم نیاز به این وام داشتم که متاسفانه  شامل حال من نشد  

 2. زينب می‌گه:

  به نظره من این وام به افراد نیازمند باید تعلق گیرد

 3. نرابیان می‌گه:

  چرا مطالب بروز نیست امروز قرعه کشی وام است ولی هیچ مطلبی نیست دی ۸۹

 4. فاطمه قلخان می‌گه:

  لطفا اسامی برندگان رو تو سایت بذارید

 5. حسین می‌گه:

  چرااسامی برندگان راواردسایت نمی کنید

نظر دهيدPage optimized by WP Minify WordPress Plugin