اين اختيار صفحه ي اصلي را همانند اول خواهد كرد ، تمام ابزارك ها و تنظيمات به حالت اول باز خواهند گشت.

ريست

آغاز ثبت‌نام رایگان واگذاری سهام عدالت کارگران در آینده‌ نزدیک

مدیر عامل اتحادیه کشوری سهام عدالت گفت:قرار است ثبت‌نام از متقاضیان کارگری سهام عدالت به طور هم‌زمان از طریق تعاونی‌های سهام عدالت و سایت واگذاری سهام عدالت کارگران در آینده‌ نزدیک اجرایی شود که البته هیچ هزینه‌ای را برای افراد در پی نخواهد داشت.


داریوش پاکبین در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس در خصوص چگونگی ثبت‌نام از متقاضیان کارگری سهام عدالت، اظهار داشت: قرار شد ثبت‌نام از متقاضیان کارگری سهام عدالت از طریق تعاونی‌های سهام عدالت و سایت طراحی شده به این منظور در سطح وزارت کار و وزارت امور اقتصادی انجام شود.
وی ادامه داد: طبق برآوردهای صورت گرفته سقف احتمالی متقاضیان سهام عدالت بخش کارگری پنج میلیون نفر تخمین زده شده است اما با توجه به ظرفیت بخش کارگری و فعالان در این حوزه احتمال می‌رود تعداد متقاضیان بسیار بیشتر از این تعداد باشد.
وی ضمن تأکید بر اینکه بابت مراجعه به تعاونی‌های سهام عدالت مردم مختار به انتخاب هستند، افزود: البته ثبت‌نام از کارگران متقاضی سهام عدالت از طریق یک سایت واحد انجام می‌شود اما کسانی که از طریق تعاونی‌ها موفق به ثبت‌نام شوند رصد آخرین وضعیت سهام عدالت و پیگیری مطالبات بخش کارگری بر عهده تعاونی‌ خواهد بود در غیر این‌ صورت متقاضیان سهام عدالت خودشان مسئولیت پیگیری‌ها در این باره را عهده‌دار خواهند بود.
مدیر عامل اتحادیه کشوری سهام عدالت در خصوص احتمال هزینه‌بر شدن مراحل ثبت‌نام افراد متقاضی سهام عدالت کارگری، گفت: ثبت‌نام از متقاضیان کارگری سهام عدالت مطابق مصوبات هیچ‌گونه‌ای هزینه‌ای ندارد و کاملاً رایگان است مگر اینکه به جهت ثبت‌نام، رقم جزئی برای تشریفات اداری پرداخت کنند.
وی تأکید کرد: افراد متقاضی سهام عدالت برای ثبت‌نام، هم می‌توانند از طریق رایانه‌های خانگی با ورود به سامانه الکترونیکی ثبت‌نام از متقاضیان سهام عدالت بخش کارگری اقدام به ثبت‌نام کنند و هم می‌توانند با پرداخت حداکثر هزینه ۶۰۰ تا ۸۰۰ تومان از طریق تعاونی‌های سهام عدالت ثبت‌نام کنند بنابراین پرداخت هرگونه هزینه مازاد مغایر با تصمیمات اتخاذی و قانون تلقی می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: البته هنوز بازده زمانی مشخصی برای شروع و پایان ثبت‌نام هنوز تعیین نشده است ضمن آنکه با توجه به احتمال افزون بر پنج میلیون نفر بودن متقاضیان سهام عدالت بخش کارگری هنوز به جهت توقف یا تداوم ثبت‌نام بعد از پر شدن سقف پنج میلیون نفری هم گرفته نشده و یا حداقل به تعاونی‌های سهام عدالت ابلاغ نشده است.
پاکبین تصریح کرد: قاعده کار بر این است که بعد از پر شدن سقف پنج میلیون نفری متقاضیان کارگری سهام عدالت، ثبت‌نام‌ها همچنان ادامه‌دار باشد اما هنوز دستورالعملی در این باره صادر نشده است.

۳ نظر

  1. محمدرضا حمیدانی پور می‌گه:

    fسلام . با درود به روان پاک شهیدان و امام شهیدان انقلاب اسلامی و رهبر عظیم الشان و رییس جمهور محبوب و مردمی . سهام عدالت بهترین شیوه تقسیم ثروت و عدالت اجتماعی است که میتواند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از تمام نظام های حاکم متمایز نشان دهد و این همان وحشتی که به جان أمریکا و کشورهای استکبار افتاده .

  2. رضا عطایی می‌گه:

    سلام و خستہ نباشید.تاریخ  آغاز نامنویسے کے ھست ویا چطور اعلام میشہ.ممنون میشم پاسخ بدین

نظر دهيدPage optimized by WP Minify WordPress Plugin