اين اختيار صفحه ي اصلي را همانند اول خواهد كرد ، تمام ابزارك ها و تنظيمات به حالت اول باز خواهند گشت.

ريست

ثبت نام وام ودیعه مسکن بازنشستگان کشوری

آن دسته از بازنشستگان عضو صندوق که فاقد مسکن و مستاجر هستند می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی صندوق www.cspf.ir برای دریافت تسهیلات وام ودیعه مسکن ثبت نام کنند.

سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: ثبت نام چهارمین مرحله پرداخت وام ودیعه مسکن به بازنشستگان عضو این صندوق از بیست و پنجم فروردین آغاز شده است.

ایراندخت عطاریان افزود: آن دسته از بازنشستگان عضو صندوق که فاقد مسکن و مستاجر هستند می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی صندوق www.cspf.ir برای دریافت تسهیلات وام ودیعه مسکن ثبت نام کنند.

وی درباره میزان تسهیلات گفت: مبلغ این وام یک تا سه میلیون تومان است که با کارمزد ۴ درصد و بازپرداخت پنج ساله پرداخت می شود.

عطاریان مهلت ثبت نام وام ودیعه مسکن را تا اول خرداد اعلام کرد و درباره شرایط دریافت این تسهیلات گفت: بر اساس مصوبه هیات وزیران و دستور العمل وزارت مسکن و شهرسازی بازنشستگانی که صاحب مسکن نیستند و حقوق دریافتی آنها کمتر از یک و نیم برابر حداقل حقوق و دستمزد قانون کار باشد و تاکنون تسهیلات وام ودیعه مسکن دریافت نکرده باشند مشمول دریافت این وام خواهند شد.

سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری افزود: در صورت بالا بودن تعداد متقاضیان واجد شرایط پس از پایان مهلت ثبت نام، قرعه کشی به صورت رایانه ای انجام می شود و اسامی برندگان در پایگاه اینترنتی صندوق و ارسال پیام کوتاه اعلام خواهد شد.

 

۵ نظر

 1. باسلام
  اینجانب طهماسب انواری عضو مدد جویان شهرستان کرج در خواست وام ۱۸ میلیون را که یک قطع زمین که در روستای محمود آباد کرج داریم را در خواست داشتم از مسئولان درخواست مساعدت را دارم و ضمن بنده در حال حاضر اجاره نشین می باشم . (شماره تلفن همراه ۰۹۱۲۵۶۰۴۶۲۸ مباشد)

 2. مریم دن دن می‌گه:

  باسلام وتشکرازشمامی خواستم بدانم این وام مسکن فقط برای بازنشستگان می باشد

 3. الهه می‌گه:

  با سلام

  می خواستم یه راهنمایی
  کنید پس ما جوونها که می خوایم بریم سر خونه و زندگیمونو هیچ کس و نداریم که بازنشسته باشه و خودمون هم که خیلی مونده تا بازنشسته بشیم باید چی کار کنیم؟
  چرا همه تسهیلات شما برای بازنشسته هاست
  . لطفا راهنمایی کنید که اگر راهی هم برای ما هست زودتر ما هم اقدام کنیم. باتشکر

نظر دهيدPage optimized by WP Minify WordPress Plugin